درباره شرکت

شرکت کاشی اطلس مهریز در مهر ماه 1388 با ظرفیت تولید سالانه 4/500/000 مترمربع کاشی دیوار، به عنوان اولین کارخانه صنعتی دو پخت در استان یزد، فعالیت خود را با تلفیق بخش صنعت با پیکره علم و تکنولوژی روز دنیا آغاز نمود و تولید محصولی با کیفیت بالا به عنوان سرلوحه کار مالکین، مدیران و پرسنل زحمتکش آن قرار گرفت که بنابر نظر کارشناسان محترم صنعت کاشی و سرامیک، خوشبختانه این مهم در مقاومت بالا بدنه ای شفاف و آینه ای بودن سطح، همواره با کیفیت بالای چاپی، داشتن حداقل جذب آب استاندارد و مقاومت در برابر یخ زدگی و محیط های اسیدی و بازی و استحکام کلی فرمولاسیون بدنه تحقق یافته است، که برگ زرینی از افتخارات آن مجموعه تولیدی به شمار می رود. همچنین این شرکت جهت همسویی با بازار و رسیدن به تکنولوژی و تولید محصولات جدید با استفاده از مدرنترین و بروزترین تکنولوژی صنعت کاشی و سرامیک، قادر به تولید کاشی دیواری دو پخت در طرح ها و رنگ های متنوع (ساده و رستیک) و سایز ها و ابعادی چون 30x60 / 25x60 / 25x50 و ... می باشد. این شرکت در ابتدای سال 1391 با تغییر مدیریت و تلاش بی وقفه پرسنل خود توانسته است علاوه بر ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی، جایگاه خود را در بازارهای داخلی و خارجی نسبت به رقبا بالاتر برده و آن را تثبیت بخشد. از برنامه های در دست اقدام این شرکت در راستای افزایش تنوع و کیفیت، تکمیل سبد محصولات می باشد که بتواند رضایت مشتریان را در پی داشته باشد. مفتخریم که توانسته ایم سلایق مختلف بازار را که الهام گرفته از طرح های معماری باستانی شهر یزد و نیز معماری های به روز اروپایی می باشد پاسخگو بوده و محیط های زیبایی را در دکوراسیون داخلی برای مشتریان عزیز خلق نمائیم.

محصولات

محصولات تولیدی کاشی اطلس مهریز

اخبار شرکت

افتخارات ما

افتخارات کاشی اطلس

با استعانت از خداوند متعال
شرکت کاشی اطلس مهریز، اولین تولید کننده کاشی دو پخت در استان یزد مطابق با استانداردهای ملی ایران به منظور استمرار کیفیت و احترام به مشتری و با رعایت مسائل زیست محیطی و بهداشت شغلی اصول زیر را سرلوحه کار خویش قرار می دهد:
۱- ارتقاء فعالیت های انجام شده در جهت ارتباط با مشتریان و سایر ذینفعان و رسیدگی به نیازهای آن ها
۲- احترام به حقوق مصرف کنندگان و افزایش رضایتمندی آن ها با اعمال سیاستگذاری مدرن
۳- ارتقاء کیفیت محصولات با استفاده از فنون فنی-مهندسی و علم روز دنیا
۴- فرهنگ سازی مناسب و استفاده از تمام امکانات موجود در جهت بهره وری
۵- تلاش در جهت استفاده از مهارت های تخصصی کارکنان و ایجاد انگیزه در جهت کاهش هزینه ها
۶- جلوگیری از تخریب محیط زیست و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در جهت حفاظت از آن مهم
۷- پیشگیری از بروز حوادث شغلی و ارتقاء سطح ایمنی و بهداشت کار
۸- مدیریت منابع انرژی و کنترل میزان مصرف با اعمال روش های صحیح بر اساس علم و تجربه
شرکت کاشی اطلس، استقرار سیستم مدیریت یکپارچه بر اساس استانداردهای ISO9001:2008, ISO14001:2004, OHSAS18001:2007 و نیز استاندارد کیفی اتحادیه اروپا CE را به عنوان رویکردی استراتژیک برای نیل به اهداف فوق برگزیده است.

— شرکت کاشی اطلس مهریز - خط مشی کیفی و استراتژی —

تماس با ما

Loading

info@atlastileco.com

035-32553416-20

آدرس دفتر کارخانه : یزد،شهرک صنعتی مهریز، بلوار نسترن شرکت کاشی اطلس

Back to Top
error: